WYCIECZKA PIERWSZOKLASISTÓW

W dniach 8 i 9 października 2024 roku uczniowie pierwszych klas wraz z paniami wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę integracyjną do stajni „Pasja” w Skuszewie. Na uczestników wyjazdu czekało mnóstwo atrakcji, które sprzyjały nauce i zabawie. Dzieci wzięły udział w jesiennych zabawach, rozpoznawały owoce i warzywa, wysłuchały historii ziemniaka oraz poznały ciekawe informacje o koniach. Podczas warsztatów plastycznych malowały wizerunki koni na materiałowych torbach.
Najwięcej emocji wzbudziła lekcja jazdy konnej oraz wyprawa specjalnym pojazdem – Pasjobusem. Na zakończenie wycieczki dzieci zjadły kiełbaski i ziemniaki z ogniska. Te pełne wrażeń dni były doskonałą okazją do zabawy, lepszego poznania się i integracji   w gronie rówieśników. FOTO>>>

Marta Królik-Batorowicz, Agnieszka Gajewska, Agata Gotowicka, Dorota Wasążnik, Karolina Turowska