SUKCES W KANGURZE MATEMATYCZNYM 2024

7.06.br. w Siedlcach odbyła się uroczystość podsumowująca XXXIII edycję Miedzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny 2024”. Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów w tym konkursie.  W  tegorocznej edycji konkursu nasza szkoła osiągnęła najwyższe wyniki w rejonie siedleckim. W uroczystej gali, która odbyła się 7.06.br., nagrody odebrali nasi najlepsi matematycy.
Jakub Domański z klasy 3b zdobył tytuł Laureata, a Małgorzata Świątek z 5c i Barbara Świątek z 3b mogą pochwalić się wynikiem bardzo dobrym. FOTO>>>

14 uczestników konkursu „Kangur Matematyczny 2024”  z naszej szkoły zdobyło wyróżnienie.
Lista wyróżnionych uczniów:

Kajetan Wielądek klasa 2B

Alicja Rucińska klasa 2C

Antoni Gołoś klasa 3D

Pola Rojek klasa 3A

Gracjan Rospara klasa 4B

Mateusz Przybyszewski klasa 4A

Amelia Matusik klasa 4C

Zofia Mieszało klasa 4A

Jan Robak klasa 4B

Oliwia Kostrzewska klasa 5C

Andrzej Panzo klasa 5B

Mateusz Supeł klasa 5B

Oliwia Przybysz klasa 5B

Michał Elgas klasa 7A

Podczas uroczystości w Siedlcach uczniom towarzyszyli nauczyciele” p. D. Wasążnik  i p. P. Skup oraz rodzice.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, dziękujemy za zaangażowanie i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach Kangura.

Paweł Skup
Zatwierdziła: T.Święcicka