SUKCES W ZAWODOZNAWCZYM KONKURSIE

4 kwietnia 2024 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu dla uczniów klas VI, VII i VIII szkół podstawowych z powiatu węgrowskiego pod nazwą “Moja droga do wymarzonego zawodu” zorganizowanego przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Węgrowie.
W konkursie wzięło udział 19 uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu węgrowskiego, w tym 6 uczniów z naszej szkoły.

Komisja przy ocenie prac brała pod uwagę ich tematykę, oryginalność i merytoryczność.
W konkursie zostało nagrodzonych aż 3 naszych uczniów:
I  miejsce zajęła Gabriela Kostrzewa z klasy 6a,
III miejsce  –  Lena Kaniuk z klasy 7 b, a wyróżnienie zdobyła Olga  Zalewska z klasy 7
Uroczyste wręczenie nagród  odbyło się 26.05.br. na Rynku Mariackim w Węgrowie podczas wydarzenia „Promocja Turystyki Doliny Liwca”. Gratulujemy sukcesu naszym uczennicom!

Marzenna Rusjan