WYCIECZKA PIERWSZO – I DRUGOKLASISTÓW

7 maja 2024r. uczniowie pierwszych i drugich  klas naszej szkoły udali się na wspólną wycieczkę do Siedlec. Dzieci były na spektaklu „Niesamowite przygody skarpetek”, który został zaprezentowany na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Historia znikających skarpetek i ich przygody bardzo spodobały się małym widzom, którzy z dużym zainteresowaniem oglądali przedstawienie, podczas którego często było słychać śmiech i bezpośredni dialog z aktorami. Występy artystów nagrodzono gromkimi brawami. Następnym bardzo atrakcyjnym punktem programu były zabawy w sali zabaw. Wspólnie przeżywana radość podczas harców integrowała uczestników wycieczki, była też dobrą okazją do nawiązania nowych znajomości.
Jednodniowa zmiana otoczenia z pewnością wpłynęła pozytywnie na samopoczucie dzieci i dodała sił do dalszych starań w szkole. Miło spędzony czas, zabawa i wspólny posiłek zacieśniły relacje między uczniami.  Już nie możemy doczekać się następnego wyjazdu!  FOTO>>>

Hanna Skóra i wychowawczynie klas I i II