NAGRODA BURMISTRZA 2024

Dorota Baranowska z klasy 8b otrzymała Nagrodę Burmistrza za najwyższy w naszej szkole wynik na egzaminie ósmoklasisty. Wręczenie nagrody przez Burmistrza Węgrowa pana Pawła Marchelę odbyło się 10.07.2024r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Węgrowie. W uroczystości uczestniczyli rodzice Doroty,  państwo Wioletta Cholewa-Baranowska i Marek Baranowski, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego pan Piotr Szaniawski oraz dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 pani Teresa Święcicka. Dorota  zapisała się w historii naszej szkoły jako bardzo dobra  uczennica, a Nagroda Burmistrza stanowi zasłużone wyróżnienie za jej wysiłek. Gratulujemy Dorotce i jej rodzicom i życzymy sukcesów w dalszej edukacji.

Marzena Wołynko