PODSUMOWANIE PROJEKTU ,,MYŚLĘ, DECYDUJĘ, DZIAŁAM – FINANSE DLA NAJMŁODSZYCH”

Uczniowie klasy III b pod kierunkiem wychowawczyni , p. E. Siwińskiej, przez trzy lata brali udział w projekcie „Myślę, decyduję, działam – finanse dla najmłodszych”. Był on realizowany we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w 45 szkołach w naszym kraju. W ramach projektu dzieci  uczestniczyły w zajęciach pozalekcyjnych i konkursach, dzięki którym  zdobyły wiedzę finansową i stały się bardziej świadomymi konsumentami. Trzecioklasiści tworzyli różnorodne prace konkursowe m.in. plakaty zachęcające do oszczędzania, opowieści graficzne    FOTO>>> „Jak gospodaruję swoim kieszonkowym?” oraz uczestniczyli w turnieju wiedzy finansowej. W gronie nagrodzonych uczniów znaleźli się: Natalia Krasnodębska, Lidia Śledziewska, Aleksander Gajewski, Julianna Ojdana, Jan Robak i Pola Paśniewska. Pani Ewelina Siwińska otrzymała  wyróżnienie w  konkursie dla nauczycieli na scenariusz zajęć dotyczących edukacji finansowej. Wszystkie dzieci uczestniczące w projekcie „Myślę, decyduję, działam – finanse da najmłodszych” otrzymały upominki i dyplomy. Serdecznie gratulujemy!

Marzena Wołynko