WARSZTATY JĘZYKOWE „EUROWEEK – SZKOŁA LIDERÓW”

W dniach 17 – 21 października br. grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami, p. Beatą Kosełą i p. Anną Piotrowską uczestniczyła w warsztatach językowych „Euroweek – Szkoła Liderów”.  FOTO>>>
Euroweek jest programem edukacyjnym, który ma na celu doskonalenie umiejętności w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności przywódczych uczestników.

Program rozwija kreatywność, tak potrzebną uczniom w szybko zmieniającym się świecie, uczy wielokulturowości, komunikacji społecznej oraz pracy zespołowej.
Uczestnicy mieli okazję poznać tradycje innych państw, zaprezentować swoje miasto oraz poznać wielu nowych ludzi. Nieszablonowe podejście do nauki, korzystanie z innowacyjnych metod to atuty zajęć, które prowadzili z młodzieżą z Węgrowa wolontariusze z Wietnamu, Azerbejdżanu, Gruzji i Polinezji Francuskiej.
Nasi uczniowie mieli również okazję odkryć uroki Kotliny Kłodzkiej, która jesienią prezentuję się przepięknie. Wszyscy wrócili zachwyceni i pełni motywacji do nauki języka angielskiego. Przekonali się, że to nie tylko przedmiot w szkole, ale narzędzie, które otworzy im w przyszłości wiele drzwi i pozwoli poznać ciekawych ludzi.

Anna Piotrowska
Zatwierdziła:T. Święcicka