STYPENDIA MARSZAŁKA DLA ZDOLNEJ MŁODZIEŻY Z MAZOWSZA!

ogloszenieSzanowni Państwo,

Informuję, że 22 czerwca 2018 r. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie rozpoczyna nabór wniosków do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2018/2019.

Przesyłam w załączeniu „Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów dla uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych, uczniów dotychczasowych gimnazjów i uczniów dotychczasowych trzyletnich liceów ogólnokształcących w Województwie Mazowieckim w roku szkolnym 2018/2019 w ramach projektu- Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” oraz plakat.

Przesłane materiały zawierają szczegółowe informacje dotyczące warunków aplikowania o przyznanie stypendium.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji o projekcie szkołom z Państwa regionu, jak również o wydrukowanie plakatu przesłanego w załączeniu i zamieszczenie go na tablicy informacyjnej w Państwa instytucji.

Zależy nam na tym, aby dotrzeć z informacją o projekcie do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc do Państwa.

W razie pytań lub wątpliwości prośmy o kontakt pod numerami telefonów:

REGULAMIN>>>

(22) 59-79-410/413/430/435/442/449.

Marcin Pawlak

Zastępca Dyrektora Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Osoba do kontaktów roboczych:

Monika Wilkowska

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie