MIKOŁAJKOWA UCZTA KULTURALNA

6 grudnia 2023 r. uczniowie trzecich klas  wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach. Na miejscu dzieci miały przyjemność obejrzeć spektakl “Kraina Śpiochów”. To niezwykła opowieść o sile miłości między zatroskanym ojcem- władcą Krainy Śpiochów i jego córką, którą trapiły złe sny. Uczniowie towarzyszyli królowi podczas wędrówki  w poszukiwaniu antidotum na koszmary senne królewny i razem z bohaterami przeżywali emocjonujące przygody.  Przedstawienie doskonale łączyło ze sobą naukę i zabawę, wprawiając uczniów w wyśmienity nastrój. Po uczcie kulturalnej dzieci udały się do restauracji na posiłek.
To był bardzo udany mikołajkowy wyjazd!!  FOTO>>>

Marta Królik-Batorowicz, Katarzyna Abramowska, Karolina Turowska, Agata Gotowicka, Michał Kisiel