ZNAJDŹ SIĘ WŚRÓD ŻYCZLIWYCH!

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
Tego dnia szczególną uwagę zwracaliśmy na wzajemną życzliwość i stwarzanie okazji do dzielenia się nią z innymi. Uczniowie wykonali kolorowe plakaty na okolicznościową gazetkę, a przed klasami pojawiły się kupony do zrywania, na których każdy mógł znaleźć dla siebie dobre słowo, a także podarować je innej osobie.   FOTO>>>

Samorząd Uczniowski przygotował specjalną skrzyneczkę, do której można było wrzucić pozdrowienia dla rówieśników i nauczycieli. Było radośnie, a pozytywne emocje towarzyszyły nam przez cały dzień. Szerokie uśmiechy można było uwiecznić na pamiątkowym zdjęciu. Pod koniec dnia uczniowie młodszych klas zabierali do domów laurki pełne życzliwości i doskonały nastrój.

Pamiętajmy, że warto być życzliwym codziennie, a nie tylko od święta!

Marta Królik-Batorowicz
 Małgorzata Bardadyn