WIZYTA W CENTRUM NAUKI KOPERNIK

80 uczestników ogólnoszkolnego projektu „Uczniowie zdolni” wybrało się 25.10.br. do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Młodzież odwiedziła strefę eksperymentowania poświęconą przyrodzie i zachodzącym  w niej zjawiskom. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także „Majstrownia”, gdzie przy stołach warsztatowych uczniowie samodzielnie podejmowali wyzwania inżynieryjne, naukowe i logiczne. Wielu emocji dostarczyły uczestnikom wycieczki rozmowy z Kopernikiem, najbardziej zaawansowanym robotem humanoidalnym na świecie. Wyjazd do stolicy był ciekawą formą nauki przez zabawę, eksperymentowanie i doświadczanie.
Zadanie publiczne: „Uczniowie zdolni” zostało dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. FOTO>>>

Kamila Orłowska