WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ

8.12.2023r. uczniowie klas 4a i 4c wybrali się na wycieczkę do Warszawy.
Pierwszym punktem wyjazdu był spacer po warszawskiej Starówce. Następnie w manufakturze E.Wedla czwartoklasiści poznali historię czekolady. Wzięli również udział w warsztatach, podczas których każdy dekorował czekoladowy torcik. Po zakończeniu pracy uczniowie otrzymali słodkie upominki.
Kolejnym punktem programu było zwiedzanie PGE Narodowego. Uczestnicy wycieczki zobaczyli najbardziej znane miejsca, czyli areny i szatnię reprezentacji Polski oraz weszli na górną trybunę, z której mogli podziwiać panoramę stadionu.
Wieczorem uczniowie udali się do Królewskiego Ogrodu Światła w Wilanowie. Tam czekały na nich interaktywne i edukacyjne atrakcje, świetlno-muzyczne pokazy oraz labirynty  stwarzające możliwość świetnej zabawy. To był bardzo udany, pełen wrażeń dzień.  FOTO>>>

Jolanta Kowalik
Paweł Skup