BAL ÓSMOKLASISTÓW

21 czerwca 2023r. w pięknie udekorowanej sali Sosnowy Zakątek odbył się bal zorganizowany przez rodziców dla uczniów kończących szkołę podstawową. Ósmoklasiści przybyli na tę wyjątkową uroczystość w wieczorowych strojach i eleganckich garniturach. Wieczór rozpoczęła pani Małgorzata Panzo, która w imieniu rodziców powitała panią dyrektor Teresę Święcicką, nauczycieli oraz młodzież i życzyła wszystkim wspaniałej zabawy. Następnie ósmoklasiści zaprezentowali poloneza – tradycyjny polski taniec. Przez cały wieczór w Sosnowym Zakątku rozbrzmiewały najnowsze przeboje muzyczne, a na parkiecie nie brakowało energii, radości i uśmiechu.
Bal ósmoklasisty to nie tylko okazja do tańca i zabawy, ale także  czas na wspólne świętowanie zakończenia ważnego etapu w życiu młodych ludzi.  Mamy nadzieję, że tegoroczna udana zabawa uczniów ósmych klas będzie dla nich źródłem niezapomnianych wspomnień i wzruszeń.  FOTO>>>

Marzena Wołynko